Показано с 1 по 3 из 3

Тема: How is this possible?...Как это возможно?

2

How is this possible?...Как это возможно?

...a premium tank such as FV214 Conqueror which cost a lot of GOLD, around 40.000 or more, earns the same amount or less silver than a T28, at the same damage or more?
    OK...this is a tricky question because my next question is...why do we need to spend a lot of money and GOLD to buy a premium tank when we can have a strong one for free?

... премиальный танк, такой как FV214 Conqueror, который стоит много золота, около 40 000 и более, зарабатывает столько же или меньше серебра, чем T28, при том же повреждении или больше?
    ОК ... это сложный вопрос, потому что мой следующий вопрос: почему нам нужно тратить много денег, а ЗОЛОТО, чтобы купить премиальный танк, когда у нас может быть сильная бесплатно?

FV214.jpg

Сержант
    E simplu: dai banul jos si l-ai luat imediat. La cele silver ai de dezvoltat multe altele inainte sa-l iei pe cel bun (T28 de exemplu). Daca toti care nu au chef (sau rabdare) sa dezvolte liniile si sa ajunga la tancurile bune (ca sunt o multime bune, la nivelurile superioare) si si-ar cumpara numai tancuri gold, si acestea ar mai fi si overpowered, unde crezi ca s-ar ajunge?!? Trebuie sa existe un echilibru intre ele, altfel nu s-ar mai merita tot efortul pentru dezvoltarea celor silver! Si asa sunt prea multe tancuri gold in joc, si mai trag si cu gold... Daca s-ar realiza ce vrei tu, ar ramane doar jucatorii cu tancuri gold in joc, ceilalti nepreferand sa fie carne de tun! Si apropo, am si eu tancuri gold, deci nu sunt subiectiv. Si da, obtin mai bune rezultate cu Object 277 decat cu FV4030/4. Dar asta nu inseamna ca as vrea ca FV-ul sa rupa tot iar cel silver sa fie vai de mama lui. Din contra, e foarte bine ca ma pot lupta cu el de la egal la egal cu cei cu tancuri gold.

Цитата Сообщение от Gimy Посмотреть сообщение
    E simplu: dai banul jos si l-ai luat imediat. La cele silver ai de dezvoltat multe altele inainte sa-l iei pe cel bun (T28 de exemplu). Daca toti care nu au chef (sau rabdare) sa dezvolte liniile si sa ajunga la tancurile bune (ca sunt o multime bune, la nivelurile superioare) si si-ar cumpara numai tancuri gold, si acestea ar mai fi si overpowered, unde crezi ca s-ar ajunge?!? Trebuie sa existe un echilibru intre ele, altfel nu s-ar mai merita tot efortul pentru dezvoltarea celor silver! Si asa sunt prea multe tancuri gold in joc, si mai trag si cu gold... Daca s-ar realiza ce vrei tu, ar ramane doar jucatorii cu tancuri gold in joc, ceilalti nepreferand sa fie carne de tun! Si apropo, am si eu tancuri gold, deci nu sunt subiectiv. Si da, obtin mai bune rezultate cu Object 277 decat cu FV4030/4. Dar asta nu inseamna ca as vrea ca FV-ul sa rupa tot iar cel silver sa fie vai de mama lui. Din contra, e foarte bine ca ma pot lupta cu el de la egal la egal cu cei cu tancuri gold.
    Ce am vrut eu sa spun este ca, conform cu ce spun ei un tanc gold trebuie, prin definitie, sa castige mai mult silver decat un tanc standard...ca rupe sau nu rupe este alta poveste...dar sa castigi cu un tanc gold cat cu unul normal nu mi se pare corect...
    FV214_2.jpg

Posibil sa aiba setarile facute aiurea ca la FV4030/4 care siiiiigguuuur are 320 armura pe fata...lol...dai in el ca-n pepene cu AP nu ricoseaza nimic...
    4030_lol.jpg
    ...si T28 care la fel de siiiiiggguuuur are 305 si nu-l penetrezi nici cu 400...KPz70 cu 200 armura si nu l-am gaurit nici cu 360...si lista e luuuunga...
    Atunci la ce mai sunt bune acele coordonate, doar ca sa facem lectura cand ne plictisim???...macar sa renunte le ele...
    ...iar legat de echilibru...pffff...hai sa fim seriosi!!!...ce poate sa fie mai echilibrat si mai echitabil decat T28 vs orice vehicul de T8 premium sau standard...este o prostie!!!...T28 si Borsig ar trebui puse la T10 nu T9.
    Последний раз редактировалось WICKEDSICK; 11.06.2017 в 22:31.

Ваши права